Łatwy remont z panelami podłogowymi

Posted by      Comments 0   views 407
Łatwy remont z panelami podłogowymi
Jasne panele podłogowe można położyć w mieszkaniu, którego styl jest podobny do skandynawskiego. Zapewne motywy z białego koloru rozjaśnią wnętrze. Panele winylowe doskonale nadają się także do pokoi dziecięcych. Bez wątpienia są bardzo trwałe, trudniej je zarysować i zniszczyć. Ponadto kiedy dzieci bawią się wodą, rozlewają napoje, doskonale sprawdzą się panele winylowe, które są wodoodporne.
Read More
Wykończenie paneli podłogowych listwami przypodłogowymi cz. 2
Listwy przypodłogowe stanowią zakończenie do układanych na podłodze paneli podłogowych. Panele winylowe i laminowane po ich ułożeniu nadal pracują i zmieniają swoją powierzchnię. Dlatego podczas ich montażu trzeba zostawić miejsce aby mogły swobodnie zmieniać rozmiar.
Read More
Wykończenie paneli podłogowych listwami przypodłogowymi cz. 1
Panele winylowe często zastępują gres lub kafle. Coraz częściej są układane w kuchni i łazience. Mają duży kontakt z wodą i wilgocią. Koniecznie muszą być wykończone listwami przypodłogowymi dopasowanymi do pozostałych elementów w pomieszczeniu.
Read More

Wygodny montaż paneli winylowych

Posted by      Comments 0   views 305
Wygodny montaż paneli winylowych
Panele winylowe wykonane z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów, tworzą wyjątkowo trwałą i w 100% wodoodporną podłogę. Są pokryte antystatyczną powłoką, dzięki temu nie przyciągają kurzu. Dlatego mogą być układane w pokojach, w których mieszkają alergicy. Z reguły panele podłogowe bardzo zbierają kurz. Co drugi dzień wymagają odkurzenia lub przetarcia na mokro.
Read More

Układanie paneli podłogowych cz.2

Posted by      Comments 0   views 633
Układanie paneli podłogowych cz.2
Panele układamy na koniec prac remontowo-wykończeniowych. Jeżeli planujemy położenie kabli w podłodze takie prace muszą być wykonane nieco wcześniej. Układając panele podłogowe podłoże powinno być równe. Poziomicą trzeba sprawdzić w pomieszczeniu poziom i wyrównać. Nierówności większe niż 2mm/m kwadratowy trzeba wyrównać zaprawą szpachlową. Bez wątpienia zanim przystąpimy do układania paneli podłogowych, trzeba wykonać sporo pracy przygotowawczej
Read More

Układanie paneli podłogowych cz.1

Posted by      Comments 0   views 840
Układanie paneli podłogowych cz.1
Kupujący panele podłogowe często samodzielnie chcą je ułożyć. Nawet niewielkie doświadczenie w pracach budowlanych wystarczy aby położyć je prawidłowo. Parkiet wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w jego układaniu. Panele podłogowe układa się jako podłogę pływającą, czyli nie jest ona przytwierdzona na stałe do podłoża. Po zakupie paneli dobrze jest położyć je w pomieszczeniu w którym będą układane.
Read More
Showing 1 to 6 of 64 (1 Pages)